EN     TR

TRAKYA BELEDİYELER BİRLİĞİ

Birlik Başkanı Kadir Albayrak, Kırklareli ve Edirne de Belediye Başkanları ile Görüştü

//

Birlik Başkanı Kadir Albayrak, Kırklareli ve Edirne'de Belediye Başkanları ile Görüştü

Doğu-Batı Trakya Belediyeler Birliği Başkanı ve Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Trakya’da görev yapan belediye başkanlarını makamlarında ziyaret edip görüşmelerde bulundu.


Doğu-Batı Trakya Belediyeler Birliği Başkanı ve Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Trakya’da görev yapan belediye başkanlarını makamlarında ziyaret edip görüşmelerde bulundu.

Başkan Kadir Albayrak, Kırklareli ve Edirne'ye gerçekleştirdiği ziyaretlerde sırasıyla Kırklareli İli Büyükkarıştıran Belediye Başkanı Ertuğrul Çamlıca, Ahmetbey Belediye Başkanı Mustafa Altıntaş, Evrensekiz Belde Belediye Başkanı Mustafa Nalbant, Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Geren, Büyükmandıra Belde Belediye Başkanı Ersan Çölgeçen, Karahalil Belediye Başkanı Aykut Yakut, Alpullu Belediye Başkanı Erhan Ceylan ve Babaeski Belediye Başkanı Abdullah Hacı ile Edirne İli Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan, Meriç Belediye Başkanı Erol Dübek, İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal ve Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ile bir araya geldi. Belediye başkanlarının makamlarında gerçekleşen ziyarette belediyecilik alanındaki çalışmalar ve TRAKYAKENT Belediyeler Birliği faaliyet programları ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

TRAKYAKENT’E ÜYELİKLERİ İÇİN DEĞERLENDİRMEDE BULUNDUK

Birlik Başkanı Kadir Albayrak yaptığı açıklamada İlçe belediye başkanları ile çok verimli olabilecek görüşmeler yaptıklarını ifade etti.

Başkan Albayrak; "Trakyamız gerek tarımı gerekse sanayisi ve kültürel değerleri ile oldukça önemli bir bölge. Biz TRAKYAKENT ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak gerçekleştirdiğimiz yatırımların yanında, bölgemizin kalkınması adına çalışıyor, bu amaçla projelere üretiyoruz. Bugün Kırklareli ve Edirne ilçe belediye başkanlarımız ile de bu konuları görüştük. Aynı zamanda Birliğimize üye olmayan belediyelerimiz için üyeleikleri konusunda değerlendirmelerde bulunduk. Değerli başkanlarımıza yaklaşım ve samimiyetleri için teşekkür ediyorum." dedi.