EN     TR

TRAKYA BELEDİYELER BİRLİĞİ

Göreve Yeni Başlayan Personele Etkili İletişim Eğitimi

18/10/2021

Çalışanların kişisel ve kurumsal gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla Trakya Belediyeler Birliği tarafından organize edilen program kapsamında, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'nde göreve yeni başlayan zabıta personeline yönelik olarak `Etkili İletişim Teknikleri' eğitimi düzenlendi.

Trakya Belediyeler Birliği Müdürü Ogün Kürümoğlu tarafından verilen eğitimde, göreve yeni başlayan zabıta personelinin, doğru ve etkili iletişim kurma doğrultusunda, sözlü ve sözsüz iletişim becerilerinin kazanılması, empati kurabilme yeteneğinin geliştirilmesi ve etkili iletişim tekniklerini kullanabilmelerinin sağlanması amacına yönelik program uygulandı.

Başkan Albayrak: "Çalışanlarımızın kişisel ve kurumsal gelişimine yönelik eğitimlere önem veriyoruz"

Çalışanların kişisel ve kurumsal gelişimlerine yönelik her türlü çalışmaya büyük önem verdiklerini belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Trakya Belediyeler Birliği Başkanı Kadir Albayrak, "Göreve yeni başlayan zabıta personeline yönelik etkili iletişim teknikleri eğitiminin faydalı olacağı inancımla, eğitim programının hayırlı olmasını diliyorum. Eğitimlerimizi, aynı strateji ile yoğun fayda sağlayacak şekilde sürdürmeyi amaçlıyoruz" dedi.

Trakya Belediyeler Birliği oganizasyonunda düzenlenen `Etkili İletişim Teknikleri' eğitimine, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'nde göreve yeni başlayan 48 zabıta personeli katıldı.