EN     TR

TRAKYA BELEDİYELER BİRLİĞİ

Trakya Belediyeler Birliği Online Eğitim Programlarına Yoğun İlgi

28/07/2020

Trakya Belediyeler Birliği ve Türkiye Belediyeler Birliği Belediye Akademisi işbirliğinde, Trakya Belediyeler Birliği koordinasyonuyla organize edilen “Online Eğitim Programları” tüm hızıyla devam ediyor.

YÜZLERCE KATILIMCI TAKİP ETTİ

Trakya Belediyeler Birliği ve Türkiye Belediyeler Birliği Belediye Akademisi işbirliğinde, Trakya Belediyeler Birliği koordinasyonuyla organize edilen “Online Eğitim Programları” tüm hızıyla devam ediyor.

Yerel yönetimlere katkı sağlamak amacıyla, hem kişisel hem de kurumsal gelişim ve deneyim açısından düzenlenen, belediyelerden gelen taleplere yönelik en çok ihtiyaç duyulan konuların ele alındığı programa belediyeler tarafından yoğun katılım sağlanıyor.

İKİ EĞİTİM TAMAMLANDI

Birlik Başkanı ve Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın talimatı doğrultusunda dijital ortamda çevrimiçi olarak düzenlenen eğitim çalışmaları şu ana kadar iki çalışmayla gerçekleştirildi.

İlk olarak 17 Temmuz 2020 Cuma günü “Temsil Ağırlama ve Tören Giderleri” ve “Doğrudan Temin” konuları iki oturumda gerçekleştirilirken, TBB Eğitim Müdürü, Eğitmen Halil İbrahim Azak her iki konuda katılımcıları bilgilendirdi.

28 Temmuz 2020 Salı günü gerçekleştirilen ikinci programda, Eğitmen Can Çağatay Yetik tarafından “Beden Dili ve Kişisel İmaj” konusu işlendi.

İki programda da eğitmen ve katılımcılar soru cevap ve fikir alışverişi şeklinde karşılıklı diyaloglarda bulundu. Büyük ilgi gören online eğitim programı konularını yüzlerce katılımcı takip etti.

BAŞKAN ALBAYRAK’TAN TEŞEKKÜR

Birlik Başkanı ve Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, online eğitim çalışmalarına gösterilen ilgi dolayısıyla memnuniyetini dile getirdi.

Üye belediyelerin ve personelin gelişimlerine yönelik her türlü çalışmaya büyük önem verdiklerini belirten Başkan Albayrak, eğitim çalışmalarına bir süre daha çevrimiçi uygulama şeklinde devam edeceklerini ifade ederek, çalışmaya katılan üye belediye personeline teşekkürlerini iletti.