EN     TR

TRAKYA BELEDİYELER BİRLİĞİ

Büyükçekmece Belediyesi Acil Yol Bakım ve Onarım Ekibi Hizmet Nöbetinde

28/07/2020

Acil Yol Bakım ve Onarım Ekibi Hizmet Nöbetinde

Büyükçekmece Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Acil Yol Bakım ve Onarım ekipleri vatandaşa en hızlı hizmeti verebilmek adına iş başında.


Büyükçekmece Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Acil Yol Bakım ve Onarım ekipleri vatandaşa en hızlı hizmeti verebilmek adına iş başında.

İlçe genelinde özellikle vatandaşların aciliyet gerektiren yol, kaldırım, boya bakım ve onarım çalışmalarını gerçekleştiren ekip, Büyükçekmecelilerin günlük hayatında karşılaşabilecekleri aksaklıkları giderebilmek için gece gündüz mesai yapıyor.

Engelli vatandaşlar için önemli adımlar atılıyor

Acil Yol Bakım ve Onarım ekibinin gerçekleştirdiği en önemli çalışmalardan biri ise engelli vatandaşlar için geçit, araç park alanı, rampa ve tabela çalışmaları. Büyükçekmece geneline yayılan, farkındalığı arttırırken bir yandan da engelli Büyükçekmecelilerin hayatını kolaylaştıran çalışmalara yeni projeler ekleniyor.

Her daim güvenli ve yaşanabilir bir ilçe

Büyükçekmece Belediyesi'nin en önemli ekiplerinden biri olan Acil Yol Bakım ve Onarım ekipleri 24 mahallenin tamamında tespit ettiği sorunlara anında müdahale ediyor. Vatandaşlar gerçekleşmesini istedikleri çalışmalar için Büyükçekmece Belediyesi'yle iletişime geçiyor ve ekipler sorunların çözümü için gece gündüz seferber oluyor. Yıllardır Büyükçekmeceli vatandaşlara hizmet eden ekip çalışmalarıyla vatandaşlardan büyük beğeni topluyor. Büyükçekmece'nin her daim güvenli ve bakımlı bir ilçe olabilmesi için çalışmalar her daim devam ediyor.