EN     TR

TRAKYA BELEDİYELER BİRLİĞİ

Personele Yönelik Eğitim Çalışmaları Devam Ediyor

28/07/2020

Personele Yönelik Eğitim Çalışmaları Devam Ediyor

TRAKYAKENT tarafından Üye Belediyelerin personeline yönelik düzenlenen eğitim çalışması, 4-5 Temmuz 2019 tarihlerinde Süleymanpaşa İlçesinde gerçekleştirildi.


Doğu-Batı Trakya Belediyeler Birliği  TRAKYAKENT tarafından Üye Belediyelerin personeline yönelik düzenlenen eğitim çalışması, 4-5 Temmuz 2019 tarihlerinde Süleymanpaşa İlçesinde gerçekleştirildi.

Programın açılışında konuşan Trakyakent Birlik Meclis Başkan Vekili Muratlı Belediye Başkanı Nebi Tepe, Mahalli idare şirketlerine bağlı olarak çalışmakta olan ve bilhassa belediyelerde görev yapan taşeron işçilerin iş kanunu mevzuatı kapsamındaki mali ve sosyal haklarını konu alan eğitimin önemine vurgu yaptı. Başkan Nebi Tepe, tüm katılımcılara ilgileri için teşekkür etti.

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası konferans salonunda düzenlenen eğitimde ana başlık olarak “Belediye Taşeron İşçilerinin Mali Hakları, Toplu Sözleşme ve Hakediş Uygulamaları” konusu bölümler halinde personel ile paylaşıldı.

İki gün sürecek olan eğitim çalışmasında konuşmacı olarak Kamutech Yazılım Genel Müdürü Mevzuat Grup Başkanı Ali Hikmet Uğurlu görev aldı. Eğitim çalışmasında kalabalık bir personel grubuna hitap edecek olmaktan ve kendileri ile bir arada bulunmaktan dolayı memnuniyetini ifade eden Uğurlu, Doğu-Batı Trakya Belediyeler Birliği Yönetimine ve programın düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.